Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Reprezentant regional - Craiova, Valcea

Karrier szint
Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate
  • Minim 3 ani experiență pe o poziție de vanzari efectiva (nu doar coordonare)
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare/negociere
  • Motivație pentru specificul unei activități bazate pe interactiunea cu oamenii
  • Empatie, persuasiune si autodidact, persoana cu o buna gestionare a emotiilor, empatie si putere de convingere asupra interlocutorului
  • Atitudine proactivă și implicare în activitatea desfășurată
  • Cunostinte dе utilizare Microsoft Office
  • Abilitati de utilizare a paginilor de internet, harti
  • Disponibilitate la deplasari in zona arondata (minim 50% din timpul de lucru)
  • Permis dе conducere categoria B (cu experiență)

Descrierea jobului

Postul are drept scop promovarea si vanzarea serviciilor proprii, atat catre clientii potentiali, cat si pastrarea unei relatii corecte si coerente cu clientii din portofoliu:

  • identifica clientii potentiali prin deplasari succesive in zona alocata zonei si celor 4  judetele din jur
  • deruleaza actiuni de promovare si vanzare a serviciilor din portofoliul companiei
  • prezinta ofertele, incheie contractele cu clientii si le preda catre echipa de suport
  • participa impreuna echipa de sales support la abordarea si negocierea unor noi contracte
  • mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti
  • se perfectioneaza zi de zi in aria de interes pentru a fi capabil sa raspunda oricarui tip de provocare
  • Intocmeste rapoarte si note privind activitatea curenta

Beneficii

  • Sistem motivant de venituri in directa concordanta cu efortul depus
  • Bonus in functie de realizarile trimestriale
  • Pachet de instrumente pentru desfăşurarea activităţii: telefon, tableta, maşină
  • Participarea la sedinte informale / traininguri de specialitate pentru dezvoltarea competenţelor necesare poziţiei

Descrierea companiei

Compania este lider de piata in sectorul ei de activitate, cu o experienta vasta de peste 15 ani si rezultate remarcabile.

Retea nationala prin care poate asigura orice serviciu solicitat de catre clientii proprii.

Are colaborari active si parteneri din tot spatiul EU la solicitarea clientilor.

Toate aplicatiile vor fi tratate cu confidentialitate.

Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

CV-urile trimise vor avea si fotografia candidatului.