Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Reprezentant Medical

Premium Talentet keres
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Expand Health angajeaza un Reprezentant Medical in Oradea, pentru un portofoliu de OTC-uri si suplimente.

Candidatul ideal indeplineste urmatoarele:

  • Studii superioare finalizate, studiile medicale sau conexe prezinta un avantaj;
  • Experienta anterioara in promovarea medicala de minim 1-2 ani;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Orientare catre client si obtinerea rezultatelor;
  • Putere de convingere;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
  • Abilitati de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
  • Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari.

Responsabilitati:

  • Indeplinirea obiectivelor individuale si contribuirea la realizarea obiectivelor companiei;
  • Initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu clientii;
  • Respectarea numarului de vizite zilnic si pregatirea planurilor de actiune viitoare;
  • Intocmirea rapoartelor de activitate periodica;
  • Promovarea produselor din portofoliu catre medici de familie, specialisti si farmacii din judetul Bihor si zone limitrofe.

Beneficii:

  • Instrumente de lucru: telefon, tableta, masina;
  • Traininguri de pregatire profesionala;
  • Tichete de masa, diurne si bonusuri de performanta.