Állás részletei

Receptionera Spa Center

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare.
  • Cunostinte de limba engleza
  • Cunostinte foarte bune de operare PC - MS Office
  • Abilităţi foarte bune de comunicare, negociere şi organizare;
  • Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente şi responsabile;
  • Atitudine pozitiva, orientare pro client ;
  • Spirit de observatie, atentie la detalii, flexibilitate
  • Amabilitate, toleranta, calm, solicitudine,
  • Aspect plăcut, prezenţă agreabilă,

Descrierea jobului

  • relatii clienti
  • mentinerea contactului cu clientela, efectuarea programarilor, operatiuni de incasari/plati.
  • operare in software specializat

BENEFICII

  • pachet salarial format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri
  • mediu de lucru linistit si calm
  • oportunitate de dezvoltare personala
  • acces la terapii spa, tratamente complementare si seminarii de dezvoltare personala

Descrierea companiei

Operator centre spa cu o vechime de 16 ani. Oferim stabilitate, seriozitate, un mediu de lucru linistit si oportunitate de crestere in cadrul companiei.