Állás részletei

Receptioner/a

Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Alapszint
Helyek száma
2

Cluj Business Campus caută  colegi noi care sa se alature echipei din  Receptia cladirilor noastre pe pozitia de Receptionist Cladire Birouri  .

Ce înseamnă acest post?

Pe scurt responsabilitatile tale vor fi :

  • Vei intampina clientii si vizitatorii  si ii vei directiona catre compania cautata din cladirile noastre de birouri
  • Vei prelua si vei asigura distribuirea corespondentei
  • Vei participa la supravegherea spatiilor comune (parcari, terase, lift, casa scarii) cu ajutorul sistemului de supraveghere video
  • Daca vei fi locat in cladirea CBC1, vei avea responsabilitatea preluarii si indrumarii clientilor Salii de Sport CBC Fitness Corner
  • Vei avea taskuri administrative si de contabilitate primara cum ar fi : Prezentarea si intocmirea abonamentelor la sala de sport, Intocmirea programarilor la sala de sport, Emiterea si incasarea facturilor catre clientii salii de sport, Intocmirea Registrului zilnic de casa si stransa legatura cu Departamentul Financiar contabil al CBC

Ce căutăm?

Ne-ar plăcea să fii o persoană dinamica, determinată, zâmbitoare, căreia îi place să interacționeze cu oamenii și să transmită bună dispoziție. Deasemenea dorim de la viitorul nostru coleg sa fie o persoana stabila, care poate “prinde radacini” intr-o companie care ofera sanse de dezvoltare personala si profesionala .

Ce oferim?

  • Un mediu de lucru placut, dinamic  si in permanenta cautare de noi provocari si proiecte adaptate zilelor in care traim
  • Pachet salarial compus din : salariu de baza, tichete de masa , access la Sala de Sport , reduceri la masa de pranz in Restaurantul propriu si asigurare premium de sanatate

Dacă te interesează și vrei să facem echipă pe termen lung, contactează-ne si haide sa ne cunoastem !