Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Receptioner

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint , Román - Középszint
Az állás betöltéséhez relokáció szükséges
Igen
Nettó havi bér
360 - 420 €
Helyek száma
2

Rina Hotels angajeaza receptioneri pentru Hotel Trianon din Bucuresti și Hotelul Sinaia din orasul Sinaia.

Vrei sa faci parte dintr-o echipa care să te ajute să-ți dezvolți cariera în domeniul turismului?
Căutăm persoane dornice de afirmare profesionala si dezvoltare personala, cu care să lucram într-un cadru modern si adecvat.
Punem accent pe profesionalism şi încredere, atât între membrii echipei cât şi în relaţia cu clienţii.
Noi te vrem alături pe perioadă nedeterminată, iar dacă ai și ceva experiență în domeniu, este un plus pentru cariera ta alături de noi!

Descrierea jobului

Ne place ca fiecare client să-și amintească vizita la noi și fără dvs. nu se poate întâmpla acest lucru, astfel incat veti fi o parte foarte importantă a echipei.
Rolul presupune interactiunea cu clientii, asistarea lor pe toata durata sejurului si asigurarea unor servicii de calitate superioara.
Pe langa un mediu de lucru excelent, oportunități de sprijin continuu și progres, noi iti oferim: contract de munca pe durata nedeterminata; tichete de masa, decontare transport, formarea la locul de muncă.