Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

340 - 400 €

Feladatok:

  • adminisztráció, illetve ügyfélszolgálatos feladatok ellátása,
  • előjegyzési időpontok, nyilvántartások kezelése,
  • esetenként infúzió beadása,
  • a rendelő rendben tartása, takarítása.

Elvárások:

  • egészségügyi szakdolgozói végzettség
  • infúzió beadásában gyakorlat (elengedhetetlen),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó szervező, rendszerező képesség,
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Batthyány térhez közel
  • Heti 3 nap (napi 8 óra) délutáni beosztásban (ügyeleti illetve hétvégi munkavégzés nincsen) Egy héten 3 munkanap, esetenként több nap a héten, de ez előre egyeztetett helyettesítés.

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapat és versenyképes fizetés várja.

Munkába állás időpontja: 2018. szeptemberében.