Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

Nyelvismeret

magyar

Havi bruttó fizetés

625 - 750 €

Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

raktáros

kollégákat keres.

Feladatok:

  • áruátvétel, rendelések összeállítása;
  • a beérkező áruk válogatása és elhelyezése a raktárban;
  • biztosítja a szakszerű, pontos áruterítést a reptér területén elhelyezkedő éttermek között;
  • biztosítja, hogy a termék kihelyezések a rendeléseknek megfelelően, szakszerűen, pontosan és időben történjenek meg;
  • felügyeli az áru útját az átvételtől az átadásig.

Elvárások:

  • fizikai, segéd, betanított munkatapasztalat előny;
  • tiszta erkölcsi háttér;
  • erős fizikum;
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • versenyképes jövedelem;
  • egyéb juttatások: étkezés biztosítása, Erzsébet utalvány, utazási támogatás;
  • jó hangulatú, pozitív légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

(megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)