A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

555 - 556 €

Raktári összekészítő – textil nagykereskedésben

Textil méteráru nagykereskedés keres munkatársat raktári összekészítői munkakörbe. Szakmai előképzettség nem feltétel.

Feladatok:
- rendelések összekészítése, csomagolása
- anyagok méretre vágása, súlyának ellenőrzése
- raktáron belüli anyagmozgatás, textíliák szortírozása
- kapcsolattartás az irodai kollégákkal, megrendelések egyeztetése
- raktári rend folyamatos fenntartása

Elvárások:
- legalább 8 általános iskolai végzettség
- megbízható, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
- folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

- fejlődési és előre lepési lehetőség
- bejelentett 8 órás munkaviszony, 1 műszakos munkarend

- nincs kötelező túlóra, nincs hétvégi, vagy éjszakai munkavégzés
- azonnali kezdésFt nettó kezdő fizetés

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület. Soroksári út 164.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

További információ:

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

1097 Budapest