Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Debrecen, Szeged, Nyíregyháza

Fiatal vagy, szeretnél fejlődni és jól keresni?

Szeretnél a bankszektorban elhelyezkedni, tanulni?

Segítünk!!!

A CODEC Magyaroszág Kft. a Raiffeisen Bank kiemelt partnereként az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Promóter, Host/Hostess

Feladatok:

  • Kihelyezett értékesítési pontokon a potenciális ügyfelek megszólítása
  • Figyelem felkeltés
  • Promóció bemutatása
  • Adminisztráció

Amit ajánlunk Neked:

  • Főállású, bejelentett munkaviszonyt
  • Stabil multinacionális háttérrel biztosítunk hosszú távú munkalehetőséget számodra
  • Átlag feletti jövedelemre tehetsz szert: Fix fizetés+kiemelkedő jutalék
  • Folyamatos szakmai képzésekkel biztosítjuk munkád és előremeneteled
  • Hatósági képzést biztosítunk díjmentesen
  • Fiatalos és lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Határozott, pozitív jellem
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Üzleties megjelenés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet,akkor kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat!