A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Fiatal, feltörekvő hazai és uniós forrásokkal foglalkozó cég 2018 januárjától, határozatlan időre keres Senior és Junior Projektmenedzsert budapesti irodájába.

Seniorként, ha:

  • Nem ismeretlen számodra az EPTK kifejezés,
  • Tárcsáztad már valaha az NGM, vagy az EMMI (esetleg a MAG Zrt, illetve az ESZA) ügyfélszolgálati telefonszámát, netán magad is dolgoztál a fentiek valamelyikénél,
  • Nem jössz zavarba, ha hiánypótlást, netán tisztázó kérdést kapsz benyújtott elszámolásodra,
  • Rendelkezel legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalattal,

Juniorként, ha:

  • Tapasztalatod ugyan nincs, de mindez érdekesen hangzik, és szívesen fejest ugranál az uniós források tengerébe,
  • Szeretnéd, ha kiváló projektmenedzsert faragnánk belőled,

Mindkét munkakör esetében, ha:

  • Rendelkezel B típusú jogosítvánnyal,
  • Rendelkezel legalább középfokú, de jó esetben felsőfokú végzettséggel (mely utóbbi előnyt jelent)
  • Legalább alapszinten ismered az Excel-t, az Outlook-ot és a Word-öt,
  • Szeretnél egy most alakuló, fiatalos csapat tagja lenni, és a szaktudásodnak megfelelően jól keresni, netán hamarosan vezetővé válni,

akkor nincs más hátra: szakmai tapasztalatod, valamint nettó bérigényed megjelölésével küldd el fényképes önéletrajzodat.

Leendő munkakörödben többek között az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Ajánlatok készítése, szerződések megkötése, valamint kapcsolattartás a projekt kivitelezőivel és a kedvezményezettekkel,
  • Előrehaladási jelentések, elszámolások, valamint szakmai beszámolók készítése,
  • Esetleges változásbejelentések, illetve szerződésmódosítások benyújtása,
  • Esetleges helyszíni ellenőrzések koordinálása, azokon való részvétel,
  • Fenntartási jelentések készítése.

Gyere, és próbáld ki magad nálunk!