Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Havi bruttó fizetés

1700 - 1750 €

Gépjármű alkatrész gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Projekt Manager

Feladatok:

  • Projekt team koordinációja,
  • Riportok határidőre történő elkészítése és kapcsolattartás a Projekt Core-team tagjaival
  • futó projektek koordinálása, ellenőrzése
  • folyamatfejlesztési projektek kidolgozása, folyamatok megtervezése
  • döntés előkészítési folyamat koordinációja felügyelete
  • projektmegbeszélések megszervezése, levezetése
  • rendszeres beszámoló készítése az Ügyvezetés felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Indusztrializálási projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Projektmanagement gyakorlat
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás, innovatív szemlélet
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség és magabiztosság
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Versenyképes jövedelmet
  • Korrekt munkáltató