Állás részletei

PROIECTANT INDUSTRIAL

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Haladó
* minden nyelv kötelező
Nettó havi bér
700 - 800 €
Helyek száma
1

Candidatul Ideal
- Minim 3 ani vechime minima in domeniul proiectarii industriale, navale si SDV-uri
- Cunoasterea programului AUTOCAD, SOLIDEDGE SI 3D
- Cunoastere avansata a limbii engleze
- Absolvent studii superioare profil tehnic (mecanica, constructii masini, utilaje )

Descrierea jobului

- Analizeaza documentatia precontractuala primita in relatia cu clientii
- Stabileste posibilitatea executiei tinand cont de posibilitatea de realizare
- Concepe noi produse tinand cont de caietul de sarcini
- Optimizeaza produsele existente
- Realizeaza prototipurile necesare fazelor de validare functionale
- Valideaza esantioanele corespunzatoare acestor specificatii
- Implementeaza documentele sistemului calitatii in activitatea proprie
- Participa si asigura conditii pentru desfasurarea auditurilor in activitatea proprie
- Participa la analiza reclamatiilor clientului cu privire la serviciile/produsele furnizate de catre societate
- Alcatuieste desenele-pieselor (produse noi, relevee) in mod grafic a tuturor proiectiilor necesare, in modul cel mai exact, clar, complet, aplicand in mod judicios regulile referitoare la reprezentarile utilizate in desenul industrial si respectarea standardelor si legislatiei in vigoare
- Cunoaste si respecta prevederilor documentelor sistemului calitatii.

Oferta

- salariu negociabil in functie de experienta si competente

- transport gratuit asigurat

- tichete de masa

- program de lucru luni-vineri