Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Programator-software industrial

Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
500 - 1000 €
Helyek száma
1

Responsabilitati
- Proiecteaza platforma software cu aplicabilitate industriala.
- Analizeaza în totalitate problema ce trebuie rezolvată: identifica corect si complet fluxul de date, precizeaza intercorelarile, stabileste prelucrările care se aplică datelor pentru obţinerea rezultatelor aşteptate şi în formatele stabilite. Identifica potenţialele deficienţe în fluxul de date.
- Proiecteaza algoritmul programului şi codifica structura programului în instrucţiunile limbajului de programare cel mai potrivit.
- Monitorizează procesul de elaborare a platformei software şi integrează părţile componente.
- Elaborează documentația platformei software.
- Testarea preliminara a platformei software
- Identifică datele de test specifice platformei software.
- Execută/ rulează platforma software cu datele de test. Integrează programele / componentele testate în sistemul informatic. -Identifica erorile, le analizeaza si modifica algoritmii de calcul pentru corectarea acestora.
- Realizeaza instructiuni de utilizare si acorda asistenta tehnica in ultilizare.

Cerinte
- Profil Informatic: automatica si informatica aplicata, calculatoare si tehnologia informatiei;
- Cunostinte de programare: C++, C#, SQL, Java Script, etc;
- Cunostinte sisteme de operare Windows si Linux.;
- Cunostinte retele;
- Deschis unui proces de invatare si perfectionare continua;
- Sa fie pasionat de programare.
- Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate;
- Permis de conducere cat. B;
- Cunostinte de limba engleza;

Beneficii
-salariu fix + beneficii la realizarea lucrarilor
-tichete de masa
-asigurare medicala
-specializare in domeniu
-mediu de lucru tanar
-program de lucru flexibil
-lucru cu tehnologii de ultima ora