Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerzeoszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK ZBIORU PIECZAREK

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki

Praca przy zbiorze pieczarek

Wymagania

  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

  • mile widziane doświadczenie w cięciu nożykiem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność

  • dobra organizacja stanowiska pracy

  • mile widziana (ale nie wymagana) znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjna stawka godzinowa,

  • zakwaterowanie

  • darmowy dojazd do pracy

  • nadgodziny płatne extra

  • ubezpieczenie,

  • legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,

  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na →
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nrlub, a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na , w tytule dając dopisek: „pieczarki”

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"