Állás részletei

Portal Configuration Specialist

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
480 - 600 €
Helyek száma
2

Descrierea postului:

Jobul presupune: crearea, actualizarea și maparea documentelor din baza de date a unei aplicații care asigură facilitarea accesării creditelor bancare; introducerea și validarea datelor în sistem; analiza și prelucrarea acestora (operații de calcul, interogare, sortare, filtrare a datelor); design si configurare a aplicațiilor software conform cerințelor clientului.

Cerințe:

  • cunostințe de tehnologii web, în special Javascript și HTML;
  • cunostințe avansate de utilizare Excel;
  • cunostințe de utilizare Adobe PDF;
  • atenție la detalii;
  • capacitate de analiză;
  • orientare către rezultate și respectarea termenelor;
  • abilități excelente de comunicare;
  • limba engleză avansat;

    Familiarizarea cu domeniul financiar constituie un avantaj.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

  • mediu de lucru antrenant şi motivant;
  • şansa de a lucra în proiecte internaţionale;
  • stabilirea unui plan de carieră şi asistarea în derularea acestuia;
  • salariu motivant, în acord cu standardele performanţiale ale companiei.