Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

Nyelvismeret

angol, magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Kolozsvár, Marosvásárhely, Brassó, Bukarest, Esztergom, Székesfehérvár, Debrecen, Sopron, Eger, Pécs, Győr, Siófok, Szeged, Segesvár, Gyulafehérvár, Kovászna, Szentendre

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Élvezetes alkotómunka kitalálni és megtervezni egyedi gépek vezérlését, villamosságát, majd életre kelteni új gépeket a gépész tervező kollégákkal együtt végzett több hónapos munka megkoronázásaként.

A kapcsolódó villamosmérnöki feladatok minden vonzatával találkozni fogsz: költséget becsülsz árajánlatokhoz, tervezel villamosságot és pneumatikát, programozol PLC-ket, megjelenítőket, képfeldolgozó rendszereket és más eszközöket.

Minden projekt újat hoz, új technológiákat ismerhetsz meg, a létrehozott gépekkel különféle termékek gyártásához járulhatsz hozzá.

Ha PLC-k és más eszközök programozása a véredben van, ráadásul villamos és pneumatikus tervezéssel is boldogulsz valamilyen szinten, akkor ez a munka rád van szabva, jelentkezz!

FŐ FELADATAID

  • Programozás (PLC, HMI, hajtások, biztonsági vezérlők, képfeldolgozó rendszerek, stb.)
  • Villamosság és pneumatika tervezése Eplan rendszerben
  • CE jelöléshez kapcsolódó kockázatkezelés, vizsgálatok és dokumentáció
  • Villamosság és pneumatika szerelésének felügyelete
  • Üzembe helyezés, próbajáratás, részvétel átadás-átvételben

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnöki diploma
  • Képesség önálló munkára
  • PLC programozói tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

ELŐNYT JELENT

  • BME-n szerzett diploma
  • Közeli lakhely
  • Eplan ismeretek
  • Labview ismeretek
  • Ipari Képfeldolgozás területén szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szakmailag vonzó, változatos alkotótevékenység
  • Kötetlen munkarend
  • Fejlett eszközök, IT háttér és jól szervezett működés – a ráhatás lehetőségével
  • Cafeteria

ÁLLÁS JELLEGE

Határozatlan idejű, teljes munkaidős