Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

PICKER MARFA DEPOZIT

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Román - Középszint
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
480 - 540 €
Helyek száma
2

CANDIDATUL IDEAL

Prezenta agreabila, serios, punctual si harnic;
Atitudine pozitiva, optimista, open minded;
Adaptabilitate si lucru in echipa;
Experienta pe un post similar - constituie un avantaj

RESPONSABILITATI

Preia marfa de la curieri;
Efectueaza receptiile de marfa
Eticheteaza si stocheaza marfa primita
Picking (pregatire comenzi, verificarea marfii cantitativ, ambalare)

BENEFICII

Pachet salarial atractiv
Conditii de munca foarte bune, intr-un mediu placut si tanar
Oportunitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu
Laptop,birou personal
Consultatiii analize medicaleratuite la clinica privata
Acces gratuit la cursuri si seminarii de formare profesionale
Prime de Craciun si Paste
Discounturi pentru angajati
Fructe, apa, cafea "free at office"
Petreceri si teambuilding-uri

COMPANIA

Spy Shop, un brand regional puternic în industria de retail si distribuţie sisteme de securitate, reprezintă la ora actuală unucator de top în cateva cifre, Spy Shop inseamna peste 50 de mii de produse de securitate si supraveghere, peste 500 de branduri celebre, 30 de specialisti, sediu de business modern si depozit de peste 1000 mp,eteae magazine dedicate exclusiv sistemelor de securitate, 5 modalitati de plata, stocuri proprii permanente, suport tehnic profund consultativ, peste 50 de certificari si premii obtinute de alungul timpului.