DataLogic Számítástechnikai Kft.

JUNIOR

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ / KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása főkönyvelői iránymutatás mellett
  • Beérkező számlák formai és tartalmi ellenőrzése, könyvelése
  • Bank és pénztárkönyvelés
  • Számlázás és banki ügyintézés precíz ellátása, kintlévőségek ügyintézése
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a könyvelővel
  • Részvétel pénzügyi/számviteli területet érintő projektekben
  • Beszámolók, statisztikák, kimutatások készítése

Elvárasaink:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú / vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész pénzügyi és számviteli szaktudás elvárás!
  • Precíz, igényes és önálló munkavégzés mellet problémamegoldó, kompromisszum kész hozzáállás
  • Napi szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)

    Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat / gyakorlat
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • ERP rendszer(ek) használatában szerzett gyakorlat

    Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmezés
  • változatos, izgalmas feladatok
  • családias hangulatú légkör
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Várjuk pályakezdők, kezdő mérlegképes könyvelők illetve friss diplomások jelentkezését is. Cégünknél lehetőséget biztosítunk gyakorlati idő letöltésére is. A betanulási időszak letelte után közös megegyezés szerint akár távmunkában, teljesítménybérben is végezhető feladatokat tudunk biztosítani.

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Kérésre rendelkezzen referencia levéllel az eddigi gyakorlati tapasztalatairól

    Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület