Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Főbb feladatok:

  • kimenő számlák készítése

  • táblázatok készítése,analitikák készítése

  • bejövő számlák, bank rögzítése

  • könyvelők munkájának segítése

  • részvétel az éves zárási munkákban

Elvárás:

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség előny

  • felhasználó szintű word, excel ismerete

  • számviteli-pénzügyi ügyintéző végzettség előny

  • számlázás területén szerzett gyakorlat előny;

  • Megbízhatóság, önállóság, nyitott, logikus gondolkodás;

  • Pontos és hatékony munkavégzés.

  • 1-2 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkát elismerő, támogató munkakultúra

  • Versenyképes fizetés

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

  • Barátságos munkahelyi légkör, összetartó csapat.

Pozíció területe(i):

  • Könyvelés

Társaságunk a ületben, a Bécsi Corner Irodaházban található. Jelenlegég teljeskörű könyvelését végezzük, a cégek között megtalálhatóak kisebb/nagyobb szolgáltató cégek, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó társaságok,valamint ügyvédi irodák. A cégszám bővülés miatt várjuk új kolléga jelentkezést fiatalos,lendületes csapatunkba.