Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés euróban

480 €

Mélyépítéssel foglalkozó Kft. XX. kerületi irodába keres

Pénzügyi-számviteli asszisztenst

AZ ÚJ MUNKATÁRSUNK FELADATAI KÖZÉ FOG TARTOZNI:

  • Beérkező számlák, bizonylatok kezelése (érkeztetés, rögzítés, előkészítés a könyvelésre)
  • Számlázás
  • Statisztikák és kimutatások készítése
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a könyvelési részleggel
  • Általános munkaügyi dokumentáció ügyintézése
  • Projektkezelésben való aktív részvétel
  • Egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Pénzügy/könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű, magabiztos excel ismeretek
  • Precíz pontos felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és együttműködési készség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • TERC rendszer használata

ELŐNYKÉNT VESSZÜK FIGYELEMBE, HA TAPASZTALATTAL RENDELKEZEL AZ ALÁBBI TERÜLETEKEN:

  • elektronikus építési napló vezetése