Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapesta

50 fős webfejlesztő cég, jó hangulatú, 4 fős adminisztratív csapatába keresünk teljes munkaidős

Irodai/ pénzügyi adminisztrációs munkatársat budapesti irodánkba.

Feladatok:

beérkező számlák ellenőrzése, iktatása, rendszerezése

könyvelési anyag összeállítása, ellenőrzése

pénzügyi, és egyéb adminisztrációs feladatok végzése

kapcsolattartás partnerekkel, könyveléssel

számlázás, ügyfélfolyószámla kezelése

alapvető munkaügyi ügyintézés

titkársági feladatok ellátása, vendégek kiszolgálása (kávé, tea)

Elvárások:

középfokú végzettség

minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

precíz, pontos, önálló munkavégzés, megbízhatóság, rugalmasság

Előny:

angol nyelvismeret/kommunikációs szint

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk, fényképes, bérigényt is tartalmazó önéletrajzát.

Az önéletrajzok kiértékelése előreláthatólag 2-3 hetet vesz igénybe.