Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Havi bruttó fizetés euróban

600 €

Irodai/ Pénzügyi munkatárs

Szeretnél egy igazán dinamikusan fejlődő cég fiatalos csapatának tagja lenni?

Akkor van egy visszautasíthatatlan ajánlatunk számára. A Binova Trade Kft. vagyunk, de ha mobilkészülékednek kerestél már tokot vagy más kiegészítőt, Log-On vagy Tok-Store néven találkozhattál már velünk. Prémium kategóriás telefon kiegészítők nagykereskedelmével, forgalmazásával, valamint online és offline kiskereskedelmével özpontunkba keressük csapatunk legújabb tagját Irodai/Pénzügyi munkatárs pozícióra!

Milyen feladatokat fogsz ellátni:

• Általános irodai feladatok• Számlázással kapcsolatos adminisztráció, és könyvelési feladatok • Bejövő/kimenő számlák kezelése• Kapcsolattartás külsős cégekkel• Számlák egyeztetése• Bérszámfejtés előkészítése

Milyen feltételeknek kell megfelelned:

• Hasonló területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat• Microsoft Office rutinszerű használata• Légy megbízható, pontos, és tudd végezni önállóan a munkádat• Rendelkezz kiváló problémamegoldó készséggel
Szükséges nyelvtudás:• Angol

Előnyödre válhat a kiválasztásban, ha ezzel is rendelkezel:

• „B” kategóriás jogosítvány• Naturasoft számlázóprogram ismerete• Unas webáruház rendszer ismerete• Német nyelvtudás

A szaktudásért cserébe pedig az alábbiakat kapod:

• Egy fizetés, amellyel meg leszel elégedve • Családias, fiatalos, és mindenekfelett barátságos munkakörnyezet• Inspiráló környezet

Munkavégzés helye:1116 Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes önéletrajzzal jelentkezz.