Ez az álláshirdetés már nem aktív.

Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapesta

További helyszínek:

Budapest

Nagy múlttal rendelkező, III. kerületi magyar tulajdonú reklámügynökségünkhöz keresünk pénzügyi asszisztens munkatársat.

Feladatok:
- Pénzügyi adminisztrációs munkák elvégzése
- Pénzügy munkájának háttértámogatása
- Szerződések, teljesítésigazolások előkészítése, megírása
- Ügyvédi, üzleti levelek elkészítése

Elvárások:
- Jogi ismeretekben való jártasság
- Heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon (rugalmas időbeosztás)
- MS Office program kifogástalan használata
- Pontosság, precízség, megbízhatóság, szorgalom

Előnyt jelent:

- Felsőfokú, nappali, vagy levelező tagozatos tanulmányok folytatása
- Egyéb szakjogászi, vagy gazdaságtudományi tanulmányok végzése,

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör