Pályázati és műszaki előkészítő koordinátor

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés euróban

480 €

Mélyépítéssel foglalkozó Kft. XX. kerületi irodába keres

Pályázati és műszaki előkészítő koordinátort

AZ ÚJ MUNKATÁRSUNK FELADATAI KÖZÉ FOG TARTOZNI:

  • Pályázatok figyelése, pályázatírás, pályázati dokumentáció összeállítása, elnyert pályázatokkal kapcsolatos feladatok ellátása, adminisztráció vezetése
  • Kimutatások, elemzések készítése a projektek pénzügyi előrehaladását illetően
  • TERC rendszer használata

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

  • Gazdasági háttértudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kreatív, önálló, precíz munkavégzés, megbízható személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • döntési képesség,
  • kiváló problémamegoldó készség,
  • terhelhetőség,

ELŐNYKÉNT VESSZÜK FIGYELEMBE, HA TAPASZTALATTAL RENDELKEZEL AZ ALÁBBI TERÜLETEKEN:

  • elektronikus építési napló vezetése