Jelentkezzen bicskei Partnerünk (elektronikai gyártó cég) saját állományába operátor munkakörbe!
>Ft bruttó kezdő alapbér
> + 30% és 50% pótlékok
> nettó készpénz cafeteria próbaidő letöltése után
> ingyenes céges buszjárat vagy emelt összegű bejárás támogatás
> havi bruttó cafeteria (választható elemekből) a próbaidő után
> étkezési hozzájárulás / modern büfé a munkahelyen
> konditerem ingyenes használata a munkahely területén
> tiszta és kellemes munkakörnyezet

Feladatok:
- összeszerelés (elektronikai, mechanikai)
- tesztelés, minőségellenőrzés

Elvárások:
- legalább 8 általános iskolai végzettség
- alapszintű számítógépkezelői ismeretek
- jó látás (akár szemüveggel)
- több műszak vállalása (8 órás műszakokkal, benne 35 perc munkaközi szünet)

Munkarend (folyamatos): 3 délelőtt (utána 32 óra pihenő) - 3 éjszaka - 2 szabadnap - 3 délután - 1 szabadnap

E-mail: (Jelentkezés önéletrajzzal)

További információ:

Céges buszjáratok:
Tatabánya - Szár - Újbarok - Óbarok
Biatorbágy - Páty - Zsámbék - Mány
Csákvár-Vértesboglár-Bodmér-Felcsút

(Nyilv. szám: FE
NAIH