Állás részletei

Analist Servicii Clienți/ Customer Service Analyst

Gyorsan válaszol
Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Szenior (5-10 év), Középfok (2-5 év), Kezdő (0-2 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Nettó havi bér
600 - 800 €
Helyek száma
2

Persoana desemnată pe acest post face parte din personalul administrativ al departamentului de service și se va ocupa în special cu menținerea și actualizarea contractelor de service, mențin dar și, la nevoie, cu alte procese specifice, cum ar fi: procesarea comenzilor de service, emiterea și urmărirea ofertelor, alocarea corectă a pieselor de schimb lucrărilor de service ce urmează a fi efectuate de tehnicienii de service, emiterea facturilor și altor documente necesare activității de service.

Actualizează în permanență baza de date a echipamentelor, a clienților asigurând calitatea informației necesară desfășurării corecte și eficiente a tuturor proceselor din departamentul de service.

Activitatea are loc la sediul central din București și folosește în mare parte platformele SAP și Google și are la bază instrucțiuni de lucru standardizate (ISO), pentru fiecare proces în parte.

Contractul se încheie pe perioadă nedeterminată și începe cu o perioadă de calibrare reciprocă de trei luni, timp în care oricare dintre părți poate decide unilateral să nu continue raportul de muncă.

Cerinte:

- Experienţă în lucrul cu aplicații Google Suite și MS Office. Lucrul în mediul SAP constituie un avantaj
- Abilităţi de comunicare cu clienţii şi colegii

- Cunoașterea limbii engleze conferă un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru plăcut

- Traininguri de specialitate, program complet de cursuri online
- Venit corelat cu performanța
- Stabilitate pe termen lung
- Asigurare medicala extinsă
- Locaţie centrală
- Adaptarea veniturilor la experienţa acumulată.

Jutattások

Pénzügyi
Teljesítmény alapú bónusz
Ünnepi bónuszok
Utiköltség visszatérítés
Orvosi
Egészségügyi biztosítás
Munkakörülmények
Távmunka lehetőség
Ergonomikus íróasztalok/székek
Kávé/tea/rágcsálnivaló az irodában
Multikulturális csapat
Mobiltelefon
Laptop
Szabadidő
Extra szabadnapok
Fejlesztés
Szakirányú képzés
Személyfejlesztő tanfolyamok