Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Operator date

Karrier szint
Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

    Scurta descriere a companiei:

    Compania ABN Systems International este specializata in distributia unei game largi de sisteme de telecomunicatii profesionale, echipamente IT si solutii integrate: solutii mobile, componente, solutii de infrastructura IT si de stocare, solutii de supraveghere video, echipamente industriale, software, periferice, accesorii GSM, electronice si electrocasnice.

    Cerinte:

    - cunostinte limba engleza-avantaj
    - cunostinte MS Office/Excel-obligatoriu

    - cunostinte SAP - avantaj

    - studii superioare - avantaj

    Responsabilitati :

    -prezentarea produselor pe site in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei

    - procesarea comenzilor in excel, derularea acestora (verificare stocuri, comanda achizitii, intocmirea documentelor aferente livrarii si urmarirea acesteia, facturare client, emiterea de credit-note, retururi)

    Beneficii Oferite

    - Salariu fix motivant (contract de munca)
    - Tichete de masa
    - Mediu de lucru agreabil