Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Operator CNC / operator presa/ inginer calitate

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
360 - 720 €
Helyek száma
1

Operator CNC

Selecteaza si incarca pe utilaj programul stabilit pentru productia in curs

Pregateste masina, sculele, dispozitivele pentru operatia ce urmeaza a fi executata
Regleaza utilajul in cazul in care este necesar
Raspunde de calitatea lucrarii executate in conformitate cu procedurile tehnice si instructiunile de lucru

Pregatirea reperelor ce urmeaza a fi prelucrate conform documentatiei tehnice de executie

Executarea pieselor pe baza documentatiei tehnice de executie

Operator Presa

Companie multinationala activa in 101 de tari cu o prezenta de peste 20 de ani in Arad.
Suntem in cautarea de persoane serioase, usor adaptabile, dornice de venituri peste medie.

Regleaza utilajul

Cerinte:

  • Seriozitate
  • Experienta
  • Experienta de lucru pe baza de desen tehnic (constituie avantaj)
  • Experienta cu lucrari de asamblare/montaj (constituie avantaj)
  • Atentie la detalii.

Programul de lucru este de 8 ore-doua schimburi

Descrierea jobului

Beneficii:
Salariu extrem de motivant;
Ore suplimentare platite;
Tichete de masa 20 lei;
Transport decontat;
Promovare dupa criterii corecte si transparente;
Conditii de munca excelente, atmosfera placuta, mediu stabil si profesionalism.
Angajam si persoane fara experienta!

Inginer Calitate :

-Cunostinte ISO 9001:2015

-Cunostinte desen tehnic

-Engleza nivel mediu