Nemzetközi fuvarozásban jártas Vezénylő állás

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

német

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 1500 €

Crosseuropa özi fuvarozási munkák, koordinálásához, fuvarfeladatok lebonyolításához keresünk munkavállalótKoordinátor/flotta irányító munkatársbeosztással.

FELADATOK:

  • nemzetközi fuvarok koordinálása
  • kapcsolattartás az osztrák anyacéggel, sofőrökkel
  • esetlegesen felmerülő, fuvarfeladatokkal kapcsolatos problémák megoldása
  • fuvarozást támogató informatikai rendszer kezelése

AMIT VÁRUNK:

  • minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • megbízható és pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • munkakörhöz kapcsolódó logikus gondolkodás-szemlélet
  • társalgási szintű német nyelvtudás szóban és írásban.
  • MS Office irodai csomag megbízható kezelése (szövegszerkesztés, táblázat kezelés, levelezés)

AMI ELŐNYT JELENT:

  • Román nyelv ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú együttműködés
  • kellemes munkahelyi légkör
  • fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • fejlődési lehetőségek

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Német - Alapfok/társalgási szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest