Műszaki előkészítő álláslehetőség

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Budapesta

Havi bruttó fizetés euróban

150 €

A kiváló referenciákkal rendelkező, dinamikusan fejlődő,és működő építőipari cég, a Berczel Hungary Kft csapata műszaki előkészítő pozícióba keres munkatársat a XIII. kerületi irodájába.

Alapvető feladatok:
Tervdokumentációk alapján a mennyiségek számolása
Árajánlatok, költségvetések és ütemtervek készítése,
Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése
Anyagrendelések intézése,
Megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal kapcsolattartás, műszaki egyeztetés
Műszaki költségcsökkentő javaslatok kidolgozása
Projektvezetők felmérési munkálatainak segítése
Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:
Minimum középiskolai végzettség
Építőipari tevékenységek részletes ismerete
Jó kommunikációs képesség
Önálló és hatékony munkavégzés
Megbízható, precíz munkavégzés
MS Office felhasználói, stabil szintű ismerete
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Felhasználó szintű tervező programok ismerete,pl.: Autocad,Terc
Építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat
Terhelhetőség
Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:
Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
Budapesti bejárási támogatás
Teljes munkaidős pozíció
Túlórázási lehetőség
Előrelépési, fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a címre várjuk.