A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

500 - 900 €

Kíváló referenciákkal rendelkező hazai és nemzetközi piacra termelő fémipari vállalat keres új szakembert az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr

Főbb feladatok, munkák:

      • Minőségirányítási előírások szerint a beérkezett, gyártott, gyártatott alapanyagok, alkatrészek, félkész termékek, késztermékek minőség ellenőrzése, ellenőrzési eredmények dokumentálása.
      • A gyártott termékek minőségellenőrzése a gyártás teljes folyamatában a mintavételi előírások és termékdokumentációk szerint,
      • Beérkező alapanyagok átvétele.
      • Félkész termékek ellenőrzése.
      • Gyártás közi ellenőrzés.
      • Kész termékek ellenőrzése .
      • Együttműködés a társegységekkel.
      • Fémalkatrészek bevételezése, átmérése rajzok alapján.
      • Vállalati szabályzatok betartása.
      • Igények, problémák összegyűjtése, megoldása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú műszaki végzettség,
      • Néhány éves gyártásközi minőségellenőri / végtermék ellenőri/minőségellenőrzési szakmai tapasztalat,
      • Műszaki rajzolvasási ismeretek,
      • Jártasság mérőeszközök használatában: tolómérő, mikro mérő

Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel, jó konfliktuskezelés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Logisztikai területen szerezett tapasztalat,
      • Minőségbiztosítási ismeretek és szakmai tapasztalat hasonló pozícióban,

Amit kínálunk:

      • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet és eszközpark,
      • Hosszú távú munkalehetőség,
      • Biztos vállalati háttér,
      • Versenyképes jövedelem.
      • Szükség esetén lakást tudunk biztosítani.