A munkavégzés helyszíne(i)

További helyszínek:

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Meggyőző tudsz lenni építőipari cégek döntéshozói számára,

alapozva mérnöki tudásodra?

Motivál, hogy egy nemzetközi, minőségi termékeket forgalmazó

vállalatnál helyezkedj el?

Megbízónk számára nyugat-magyarországi területre keresünk

MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ munkatársat, az

értékesítői csapat erősítésére.

Miért jó náluk dolgozni?

  • Felelősségteljes munka vár, stabil, jövőképpel rendelkező, piacvezető cégnél, akik magas minőségű termékeket, megoldásokat forgalmaznak
  • Szakmai fejlődésedhez náluk adottak a feltételek (támogató munkakörnyezet, képzések, változatos projektek, nemzetközi háttér)

Feladataid lesznek:

  • Nagyobb volumenű új üzletkötési lehetőségek, projektek felkutatása, tendereken történő részvétel, valamint új partnerek felkutatása Nyugat-Magyarországon (gépész- és generál kivitelezők, beruházók, fővállalkozók körében)
  • A céggel szerződéses kapcsolatban lévő nyugat-magyarországi partnerek rendszeres felkeresése, a termékek forgalmazásával kapcsolatos támogatásuk műszaki kérdésekben
  • Nyomon követni a kiadott ajánlatokat, valamint műszaki egyeztetés azokkal kapcsolatban
  • Részvétel az ajánlatkészítésben (ajánlatkészítő mérnök alapajánlata után ügyfélre szabni a részleteket), ill. kisebb ajánlatokat önállóan elkészíteni

Mi kell feltétlenül hozzá?

  • Épületgépész főiskolai/egyetemi végzettség, vagy építőmérnök, építészmérnök végzettség, melyet épületgépész szakképzés előzött meg
  • Alapfokú angol nyelvtudás (elsősorban írás/olvasás készségek)
  • Tervező szoftverek ismerete
  • Képes legyél jó kapcsolatot kialakítani a külső partnerekkel (cégvezetők, műszaki vezetők, beszerzési vezetők, projektvezetők, létesítmény felelősök) és azt üzleti eredményekre váltani

Örömmel vesszük:

  • Épületgépész területen mérnök üzletkötői pár éves gyakorlatod
  • Épületgépészeti kivitelezésben szerzett tapasztalatod
  • Ajánlatadó mérnöki tapasztalat, és kapcsolatrendszer
  • Autodesk alkalmazások ismerete
  • Budapest, Esztergom, Székesfehérvár, Dunaújváros, Győr, vagy vonzáskörzetében lévő lakóhely, hogy könnyen megközelítsd a felelősségi körödbe tartozó területet, és a Budapest környéki cégközpontot egyaránt. (Heti 3 nap úton leszel, további 2 napon a cég központjában dolgozol.)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix fizetés és teljesítményarányos bónusz negyedévente/évente
  • céges autó korlátlan használata
  • laptop és mobiltelefon használat
  • kiemelkedő minőségű termékkör, elismert márka
  • önálló munkakör
  • képzett, motivált és dinamikus csapat