Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

magyar, orosz

A munkavégzés helyszíne(i)

Paks

Az AO IK ASE Magyarországi Fióktelep, Roszatom Atomenergetikai Állami Vállalatcsoport Mérnöki Divízója mérlegképes könyvelőt keres.

Feladatok:

  • Bérszámfejtés
  • Kiküldetési költségek számítása
  • Járulékok befizetésének kontrollálása

Szükséges végzettség: felsőfokú végzettség + mérlegképes könyvelői képesítés

Szükséges munkatapasztalat: 1-5 év (gyártási, termelési, építőipari területen)

Előny: 100 fő fölötti létszámú vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Egyéb elvárások:

  • Magyar jogszabályok ismerete
  • Bérszámfejtés szabályainak ismerete
  • Elektronikus adóbevallás készítésének ismerete
  • Könyvelői programok ismerete: bérszámfejtő programok, 1C,  Microsoft Excel, SAP ismerete előny

Nyelvtudás:

  • orosz és magyar nyelv felsőfokú ismerete
  • angol nyelvtudás előny

Munkavégzés helye: Paks

Az orosz és angol nyelvű önéletrajzokat a welcome"kukac"niaep"pont"ru e-mail címen várjuk.