Állás részletei

Medic Stomatolog

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Projekt
Munkavégzés helye
Helyek száma
2

Hollywood Smile Center, cauta medici stomatologi colaboratori si/sau full time, cu experienta, care sa acopere turele existente la punctul de lucru din Ploiesti.

Cabinet stomatologic modern, situat in zona civilizata centrala, cladire de birouri.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent al facultatii de medicina dentara (diferite specialitati)
  • Abilitati foarte bune de relationare, integritate, profesionalism, atentie la detalii;
  • Seriozitate si politete
  • Corectitudine si punctualitate
  • Responsabilitate fata de munca prestata, fata de siguranta pacientilor si fata de reputatia clinicii.

DESCRIEREA JOBULUI:

  • Efectueaza consultatii, proceduri, tratamente si recomandari in conformitate cu pregatirea medicala
  • Stabileste un diagnostic corect si implicit planul de tratament
  • Realizeaza manoperele dentare la cele mai inalte standarde de calitate
  • Promoveaza imaginea companiei, respectand principiile si valorile organizatiei

BENEFICII:

  • Contract de colaborare cu procent competitiv
  • Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o clinica medicala de prestigiu
  • Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti
  • Dotari tehnice, echipamente si materiale de cea mai buna calitate
  • Program de lucru flexibil

Aplica cu incredere iar munca ta va fi apreciata la standarde occidentale!!