Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

További helyszínek:

Havi bruttó fizetés euróban

100 €

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Scopul postului

În calitate de Manipulant marfa in cadrul Departamentului Logistica, contribui la procesul de aprovizionare al magazinului cu produse, în fiecare zi, înainte de deschiderea magazinului. Vei asigura o funcţionare constantă a fluxului de marfă care are ca rezultat disponibilitatea produselor potrivite pentru clienţi.

ATRIBUŢII
Responsabilităţile tale vor include:

  • Manipularea corecta a mărfurilor, aprovizionarea stoculuireluarea mărfii din depozit şi manipularea catre spatiul de vanzare.
  •  Utilizarea echipamentului de lucru corect, în mod sigur şi eficient, pentru a minimiza posibilele daunele aduse stocului şi echipamentului.
  • Colaborarea cu departamentul vanzari, pentru a mentine magazinul complet aprovizionat cu mărfurile adecvate si in organizat in timp util pentru deschiderea catre clienti.
  • Menținerea siguranţei şi securității clienților şi colegilor, în zonele de responsabilitate.
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a îmbunătăţi experienţa clienţilor la cumparaturi.
  • Implementarea proceselor stabilite, a metodelor de lucru şi a procedurilor, prin folosirea inclusiv a sistemelor PC.

PROFIL
Cunoştinţele, abilităţile şi experienţa ta includ:

  • Entuziasm faţă de munca ta şi fata de lucrul într-o echipă.
  • Abilitati de prioritizare şi organizare a activitatii de zi cu zi, pentru a utiliza timpul intrun mod eficient.
  • O buna disciplină personală, o abordare flexibilă faţă de muncă şi fata de schimbari.
  • Capacitatea de a prelua iniţiativa.
  • Capabilitatea de a lucra in weekend si în primele ore ale zilei.