Állás részletei

Manager de Marketing

Premium Talentet keres
Karrier szint
Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Helyek száma
1

Candidatul ideal va fi responsabil de crearea si implementarea strategiei de marketing, va fi conduce toate campaniile de marketing, va evalua metricile de performanta si va colabora cu echipele interne, coordonand si reprezentand echipa de marketing.

Responsabilitati:

  • Defineste si implementeaza activitatile de comunicare, in confirmitate cu planul de marketing;
  • Coordoneaza toate activitatile de marketing pentru indeplinirea obiectivelor companiei;
  • Colaboreaza cu celelalte echipe pentru promovarea ofertelor;
  • Urmareste performanta tuturor campaniilor de marketing.

Cerinte:

  • Diploma de licenta in marketing sau un domeniu similar ori experienta echivalenta;
  • 3+ ani de experienta in marketing;
  • Abilitati de multitasking;
  • Aptitudini bune de comunicare scrisa de verbala, analiza si organizare;
  • Fluenta in suita Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint, etc.)