Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol, francia

A munkavégzés helyszíne(i)

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Havi bruttó fizetés

600 - 700 €

Munkakör leírása

- A beszerzések teljeskörű ügyintézése, lebonyolítása, nyilvántartása, megrendelések, szállítólevelek kezelése
- A beszállítókkal való kapcsolattartás és egyeztetés
- Be - és kiszállítások szervezése, ellátása
- Anyavállalat képviselőivel francia és/vagy angol nyelvű kapcsolattartás és ügyintézés, szükség szerint adatszolgáltatás előkészítése
- Országhatáron átnyúló belföldi szállítások szervezése, közreműködés a szükséges dokumentáció előkészítésében
- EKÁER és Intrastat rendszerek rendszeres és folyamatos kezelése, feltöltése a Megbízó által szolgáltatott adatok alapján
- Közreműködés a cég adminisztrációs feladataiban

Elvárások a pályázótól

- Releváns, min. 1 év logisztikában/beszerzésben szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú végzettség
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Közepes szintű számítógépes ismeretek
- Talpraesett, feladat orientált személyiség, rugalmasság
- Nagy teherbírás

A cég ajánlja

- Versenyképes, stabil jövedelem, cafeteria juttatás
- Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
- Céges laptop, mobiltelefon
- Folyamatos fejlődési lehetőség (külföldi és hazai képzések)
- Hosszú távú együttműködés
- Befogadó, barátságos és jó humorú kollégák