Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 1000 €

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

A Daejung Hungary Kft. műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozik.

M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyünkre, fiatalos csapatunk erősítésére keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe, hosszú távra:

Logisztikai és ügyviteli asszisztens

Feladatok:

  • vevői és szállítmányozói kapcsolattartás
  • szállítási dokumentumok készítése és kezelése
  • EKAER számok igénylése
  • irodai és termelési beszerzések intézése
  • gyárigazgató asszisztenciája
  • társosztályokkal való együttműködés (HR adminisztrációban való segítségnyújtás)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • angol középfokú nyelvtudás (kapcsolattartás az ügyfelekkel szóban és írásban)
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • önálló munkavégzés, nyitottság a csapatmunkára
  • pozitív szemlélet, pontosság, probléma megoldási készség
  • saját autó a bejáráshoz

Amit nyújtunk:

  • megbízható, hosszú távú munkahely, határozatlan idejű szerződés
  • fiatalos, lendületes csapat
  • kulturált munkakörülmények, fejlődési és előrelépési lehetőség