Ez az álláshirdetés már nem aktív.

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Birmingham

További helyszínek:

Kolozsvár, Brassó, Jászvásár, Konstanca, Nagyvárad, Craiova, Botosán, Bukarest, Temesvár

Havi bruttó fizetés euróban

1600 €

 Cautam sa intregim echipa departamentului de vanzari Aria Beauty / Mica Beauty

De ce oameni avem nevoie?
- Ambitiosi si dornici de afirmare prin performanta;
- Dinamici;
- Atitudine pozitiva, orientare catre client si sociabil;
- Abilitatea de convingere si experienta in domeniu dar nu este obligatorie

Descrierea jobului

Postul presupune:
- Vanzari de Produse de lux pentru par  (placi, ondulatoare , masti de par , serum , etc) pentru compania Aria Beauty Birmingham;

-Vanzari produse petru piele si ingrijire corporala de lux ( creme , serum , masti )
- Crearea si dezvoltarea unor legaturi cu potentialii sau actualii clienti;
- Imbunatatirea continua a procesului de vanzare si relationarea cu clientul;
- Asimilarea informatiilor legate de avantajele si beneficiile produselor oferite;

-Conditi de lucru foarte bune

Engleza la nivel conversational - avansat

 Oferim cazare ( primele 2 saptamani nu se plateste absolut nimic )

 Contract de munca de minim 6 luni.

Oferim training

Interviurile se vor tine pe skype in limba engleza ( durata interviului va fi de minim 30 min )

Salariul foarte atractiv

Comision intre 20% si 30%

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati !

Va mentionez ca acest anunt nu este agentie iar candidatilor nu li se vor percepe absolut nici o taxa sau comision