A munkavégzés helyszíne(i)

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Havi bruttó fizetés

800 - 1400 €

Căutăm colegi în poziția

Live TV Show Producer

Fă ceea ce iubești. Iubește ceea ce

Fie că ești în căutarea primului loc de muncă sau următoarea provocare în carieră, la Emporia vei descoperi o lume interesantă a posibilităților. În fiecare zi, echipa noastră de peste 800 de profesioniști la nivel internațional se reunesc într-o singură misiune, și anume, aceea de a creea cele mai impresionante experiențe în ceea ce privește afinitatea pentru cumpărături. Alătură-te nouă și vei face parte dintr-o comunitate care îți apreciază contribuția, te susține, îți promovează talentul și îți recompensează realizările. De ce să nu încerci?

Emporia înseamnă mai mult decât un retailer, o rețea de difuzare ori un lider în ecommerce. Este un loc unde muncești cu plăcere. Vino, să descoperi, de ce Emporia nu seamană cu nici un alt business din lume. Fii parte dintr-o echipă care reinterpretează cumpărăturile, divertismentul și socialul ca fiind un întreg.

Alătură-te nouă și beneficiează de pachetul vast de beneficii. De la salariul competitiv la salturi în carieră, Emporia oferă pachetul complet, compensații în totalitate pentru tine.

Fă-ne o vizită și vei remarca imediat diferențele notabile din spatele facilităților, întrucât Emporia se deosebește de restul corporațiilor. Este construit ca un sistem înalt de valori și pe care noi l-am numit The Emporia Difference.

Indiferent că ești o forță de muncă proaspătă ori cauți următoarea provocare în carieră, Emporia dorește să te ajute pentru a-ți atinge obiectivele personale și profesionale. Aplică pentru acest job, și vei vedea ce poate face Emporia pentru tine!

Ești pasionat de televiziune și modă? Dacă da, atunci avem provocarea potrivită pentru tine.

Dacă îți plac bijuteriile și teleshopping-ul, și ești curios să afli cum sunt realizate aceste emisiuni și ce se întămplă în spatele scenei, atunci locul tău este aici!

Poziția necesită un producător cu excelente abilități de gestionare a timpului și flexibilitate, adaptabilitate și concentrare. Comunicarea este, de asemenea, importantă pentru colaboarea cu celelalte departamente. Candidatul ideal trebuie să posede abilități puternice de rezolvare a problemelor și trebuie, de asemenea, să fie perseverent.

Responsabilități de bază:

  • Informarea, pregătirea și organizarea prezentatorilor
  • Responsabil pentru succesul, reușita și bunul mers al show-ului
  • Colaborarea cu producătorul-șef și ceilalți producători pentru a luarea deciziilor în ceea ce privește emisiunea
  • Încadrarea în termenul limită a tot ceea ce ține de elaborarea show-ului
  • Elaborează idei noi pentru programe și contribuie la dezvoltarea calității show-ului
  • Supraveghează și coordonează camera, luminile, sunetul și membrii echipajului acestora
  • Contribuie la creșterea numărului telespectatorilor și rating-ul show-ului și aduce noi idei, dând o nouă perspectivă emisiunii
  • Flexibilitatea de a munci în mai multe schimburi, orar prelungit, program de ultimă oră modificat, dacă va fi necesar.

 Abilități:

  • Abilitatea de a lucra în termene limită
  • Abordare proactivă și în termen scurt atunci când se confruntă cu probleme
  • Excelente abilități de comunicare, scris și verbal
  • Abilitatea de a deprinde noi tehnologii
  • Bune abilități organizaționale și de management al timpului
  • Creativitatea și capacitatea de a aplica o viziune în timp ce respectă liniile directoare ale mărcii
  • Abilitatea de a detecta erori și de a face corecturile de rigoare
  • Imaginație, ochi artistic și mentalitate creativă
  • Cunoștințe de limba engleză

Ce vă oferim:

  • Poți fi parte a unei inovații care a pionierat în Ungaria
  • Poți face parte dintr-o echipă fără prejudecăți care te va susține în succesul tău
  • Pachet salarial competitiv
  • Oportunitate de dezvoltare profesională
  • Posibilitatea de a munci și a cunoaște viața din Budapesta, unul dintre cele mai în vogă orașe din Europa

Program:

  • Angajat full-time.

Experiență:

Experiența în TV nu este obligatorie, vei primi training pentru însușirea cunoștiințelor necesare.

Studii:

Studii superioare

Diploma de licențiat ori Master este un avantaj

Limba engleză la nivel (cel puțin) conversațional este necesară

Locația:

Emporia, Böszörményi útBudapest, Hungary

Cum aplici:

Dacă ești interesat și te regăsești în cele scrise mai sus, trimite CV-ul tău la adresa de email cu referința “Live TV Show Producer”.

Începe o aventură internațională la Budapesta!