Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Lacatus mecanic

Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül, Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
600 - 850 €
Helyek száma
1

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii medii si/sau scoala profesionala absolvite – calificarea specifica meseriei de “Lacatus mecanic”
- Experiență în domeniul realizarii de structuri metalice;
- Efectuarea lucrărilor pe baza desenului tehnic/ planului izometric/ planului de montaj;

- Disponibilitate de a calatori pentru puneri in functiune

Responsabilitati

- Tăierea, asamblarea și instalarea structurilor mecano sudate

- Montarea dispozitivelor

- sudurea MIG/MAG constituie un avantaj

- Confecționarea pieselor de rezistenta

- Alte activitati conexe meseriei.

Se ofera

- Salariu motivant

- Bonuri de masa

Robotsnet Consulting este lider in Romania in aplicatii robotizate cu peste 350 de aplicatii in domeniul constructiei de masini.