Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 950 €

Feltétel:

  • Egyetemi diploma,
  • magasfokú angol nyelvtudás,
  • kreativitás,
  • terhelhetőség,
  • magasszintű számítógépes felhasználói ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny

  • Az innováció és az innovációs menedzsment technikák ismerete,
  • kutatói gyakorlat,
  • üzletszerzési ambíció.

Fő feladatok:

  • Innováció irányítási rendszerek kiépítése és ellenőrzése,
  • innovációs menedzsment oktatása.
  • Nyitott innovációs portál és Nagykovácsi Innovációs porta szolgáltatásainak és programjainak fejlesztése, továbbá a Living Lab módszer fejlesztése.
  • Tananyagfejlesztés magyar és angol nyelven, magyar és angol nyelvű K+F projektekben való aktív/kreatív részvétel, a projektek menedzselése, hazai és uniós konferenciákon, workshop-okon való aktív részvétel, pályázatok kidolgozása magyar és angol nyelven, kapcsolattartás az együttműködő partnerekkel magyar, angol és esetleg más európai nyelveken (francia, német, spanyol, stb.) .
  • Részvétel az üzletépítésben.

Egyéb információ az állásról:

Magasan képzett, ambiciózus kezdő is eredményesen pályázhat.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Kutató
  • Oktató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol