Nyelvismeret

angol, magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Feladatok:

  • Közvilágítás korszerűsítési projektek (utcák, terek, épületek kültéri világítás, díszvilágítás, sportlétesítmények)
  • Oszlopok betervezése, pályavilágítás
  • Világítástechnikai projektek tervezése
  • Cég termékportfoliójának megismerése, nyomon követése
  • Tervek alapján a megfelelő lámpatest kiválasztása, esetleges műszaki egyeztetése a beszállítókkal
  • Tender anyagok komplett elkészítése és döntés előkészítésben való részvétel
  • Költségvetés, árajánlat készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, termékek kiajánlása, adminisztráció
  • Alapvető pénzügyi ismeretek, számlázási tapasztalatok
  • Egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • Villamos-, mechatronikai-, vagy gépészmérnök végzettség
  • AutoCAD szoftver ismeret előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet, eredményorientált gondolkodás
  • Stressz tűrés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el az email címünkre.