Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

100 - 620 €

Ital-, édesség-, vegyi áru értékesítéssel foglalkozó nagykereskedés

 az alábbi pozícióba munkatársat keres

Könyvelő

Feladatok:

  • főkönyvi könyvelési feladatok
  • analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése
  • havi és éves zárásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • adóbevallások (főként áfa-bevallás), valamint jelentések készítése
  • főkönyvelő munkájának támogatása

Elvárások:

  • Könyvelői végzettség
  • Adótörvények naprakész ismerete
  • Megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés

Előny:

  • Munkajogi és bérszámfejtési ismeretek és gyakorlat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel)
  • Azonnali munkakezdés

Egyéb információ:

  •  munkavégzés helye: Hódmezővásárhely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát  2018. június 30-ig.