A munkavégzés helyszíne(i)

További helyszínek:

Budapest IX. ker-ben könyvelő munkatársat keresünk…Gyere hozzánk, sokrétű szakmai tapasztalat garantált !

Feladatok:

  • egyéni és társas-vállalkozások, teljes körű könyvelése (bérszámfejtés is)
  • havi, negyedéves bevallások önálló elkészítése
  • számviteli beszámoló, éves zárások önálló összeállítása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • szakiskola (középfok)
  • számviteli területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat
  • naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • önálló munkavégzés, elemző gondolkodásmód,
  • problémamegoldó készség, precizitás, szabálykövető magatartás

Előny:

  • mérlegképes végzettség
  • angol nyelvtudás
  • RLB szoftver ismerete

Kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern, fiatalos munkahelyi környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Rugalmas munkakezdés

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet...

  • Ha szeretnél a számvitel területén sokrétű tapasztalatot   szerezni,
  • Ha több fajta tevékenységű vállalkozást könyvelni,
  • Ha szeretnéd teljes körűen átlátni a vállalkozások   számvitelét/ adózását

...nálunk a helyed.

Könyvelőirodánkban, nem csak egy fajta számviteli feladatot látsz el, ha nem a rögzítéstől a mérlegkészítésig teljes körűen a feladat a Tiéd, csapatban, melyben segítjük egymást.