Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol, magyar

A Budapesti Metropolitan Egyetem (METU) Magyarország legnagyobb magánegyeteme munkalehetőséget kínál KONTROLLER / ELEMZŐ pozícióban.

Amilyen feladatokra számíthatsz:

•           eredmény és mérlegtervezés (eredménykimutatás, mérleg, cash-flow, CAPEX)

•           projektmunkák, különböző területek pénzügyi támogatása

•           vezetői döntéshozatalt elősegítő projektjelentések, riportok összeállítása

•           közreműködés havi, negyedéves, éves projektzárási feladatokban

•           gazdaságossági számítások, kimutatások előállítása

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

•           felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel

•           felsőfokú az angol nyelvismereted (szóban és írásban egyaránt)

•           MS Office programokat, különösen az Excelt magabiztosan használod

•           dinamikus, motivált személyiség vagy

•           elemző gondolkodásmódod van

•           jó a kommunikációs készséged

•           precíz és proaktív vagy

•           BIG4 tapasztalatod előnyt jelent

Ha téged választunkheti 40 órában a XIV. kerületben fogsz dogozni.