Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol, magyar

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

A Budapesti Metropolitan Egyetem (METU) Magyarország legnagyobb magánegyeteme munkalehetőséget kínál KONTROLLER / ELEMZŐ pozícióban.

Amilyen feladatokra számíthatsz:

eredmény és mérlegtervezés (eredménykimutatás, mérleg, cash-flow, CAPEX)

•rojektmunkák, különböző területek pénzügyi támogatása

•vezetői döntéshozatalt elősegítő projektjelentések, riportok összeállítása

•közreműködés havi, negyedéves, éves projektzárási feladatokban

•gazdaságossági számítások, kimutatások előállítása

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

•felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel

•felsőfokú az angol nyelvismereted (szóban és írásban egyaránt)

•MS Office programokat, különösen az Excelt magabiztosan használod

•dinamikus, motivált személyiség vagy

•elemző gondolkodásmódod va

•jó a kommunikációs készséged

•recíz és proaktív vagy

•BIG4 tapasztalatod előnyt jelent

Ha téged választunkheti 40 órában a XIV. kerületben fogsz dogozni.