Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Havi bruttó fizetés

900 - 1800 €

 Téged keresünk bővülő csapatunkba, amennyiben

  • Keresed a lehetőségeket a fejlődésre, a szakmai és anyagi előrelépésre
  • Otthonról is végezhető munkát keresel
  • Vállalkozói szemléletmóddal rendelkezel
  • Szorgalmas és kitartó csapatmunkára és önálló teljesítményre is képes vagy
  • Céljaid elérésében motivált vagy

Feladatok:

  • biztosítási, nyugdíjpénztári és hitel termékek értékesítése
  • lakossági és vállalati pénzügyi programok értékesítése
  • meglévő ügyfélkör gondozása
  • személyre szabott pénzügyi portfolió összeállítása
  • pénzügyi tervezőprogram használata

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Jó és magabiztos kapcsolatépítési képesség

Amit cserébe kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes díjazás, vonzó jutalom utakkal
  • Induláskor kezdő támogatás
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség
  • Rugalmas, családbarát időbeosztás
  • Otthonról is végezhető munka
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát.