Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Debrecen

Havi bruttó fizetés euróban

550 €

A Egészségközpont Debrecen belvárosában működő magánrendelő, amely 8 éve működik sikeresen. Ez idő alatt közel páciensünknek segítettünk visszanyerni az egészségét.

Ez az eredmény diagnosztáink megszokottól eltérő gondolkodásmódjának, alapos kivizsgálásainknak és tökéletesen személyre szabott, hatékony terápiánknak, továbbá a pácienseink különleges, élmény-szerű ellátásának köszönhető.

A diagnosztikai műszerparkunk különleges, az egyik műszerünkből mindössze 8 darab van az egész világon. A „Hatás-garanciánk” pedig egész Európában egyedülálló az egészségügyi szolgáltatók körében, amit a gyógyításban elért 99,5% fölötti hatékonyságunknak köszönhetően merünk vállalni.

Büszkék vagyunk rá, hogy már 10-nél is több gyógyíthatatlan betegségben értünk el jelentős, tartós javulást (pl.: Sclerosis multiplex, daganatok, meddőség, bénulás, autoimmun betegségek), így számos gyógyíthatatlan és annak hitt embernek sikerült az egészségi állapotán jelentősen javítanunk.

Mindezt durva műtétek, erős gyógyszerek, fájdalmas beavatkozások nélkül, közérthető tájékoztatással, egyedülálló folyamatos támogatással tesszük. Aki egyszer betér hozzánk, annak attól kezdve mindig fogjuk a kezét és számíthat ránk minden egészségügyi kérdésben.

Csapatunk bővülése miatt a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

EGÉSZSÉGTANÁCSADÓ -értékesítő

Új munkatársunk legfőbb feladata az orvos által személyre szabott terápia értékesítése a pácienseink számára. A feladat nehéz, ugyanis aki betér hozzánk a gyógyulás reményében, abban bizalmat kell tudnia ébreszteni. Szükség van arra, hogy el tudja oszlatni a páciens aggályait, meg tudja őt nyugtatni, és ha kell, meggyőzni arról, hogy a diagnosztáink által javasolt helyes utat válassza a gyógyulásáért.

A terápia során támogatásra, heteken át tartó, megnyugtató kapcsolattartásra van szükség, hogy a páciens maradéktalanul betartsa a diagnoszta előírásait. Képzelje el milyen érzés az, amikor valaki reményt vesztve ül le önnel beszélgetni, mert már hónapok vagy évek óta szenved. Végül hallgat a tanácsaira és 1-2-3 hónap után azzal üdvözli, hogy végtelenül hálás, hogy visszaadtuk az életét, és nagyon boldog, hogy hallgatott Önre. Mindezt naponta többször megélheti ebben a munkakörben.

Feladatok

  • A páciensek személyes fogadása
  • Bekísérni a diagnosztához, majd amikor kijön, akkor megbeszélni vele a terápiás javaslatot, tájékoztatni a lehetőségekről, segíteni a döntéshozásban
  • Kezeléseket végezni biorezonanciás készülékkel a diagnoszta előírása szerint
  • Folyamatos kapcsolat ápolása pácienseinkkel végig a kezelési program ideje alatt
  • A páciensek kiszolgálásával kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

Ez a munka olyan ember számára ideális, aki könnyen teremt kapcsolatot, aki az átlagnál könnyebben eléri, hogy megbízzanak benne, és jó a meggyőző képessége. Fontos, hogy szeressen folyamatosan új dolgokat tanulni, sőt, legyen nyitott egy új szakmát megtanulni, mert ez a munka az átlagos értékesítésnél jóval bonyolultabb, ezért több tanulást, és nagyobb odafigyelést kíván.

  • Ügyfélkapcsolati, értékesítési tapasztalat eéőny, de NEM FELTÉTEL
  • Egészségügy mélyebb ismerete NEM követelmény, de az erős érdeklődés igen, hogy meg akarja tanulni, és előbb-utóbb szakértővé válni benne
  • Legalább egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete
  • Egészséges élemód híve

Amit kínálunk

A cégvezetői filozófiánk eltér az itthon megszokottól, mert egészségközpontunkban mi a pozitív motívációban hiszünk. Az eredményes munkát nem fenyegetéssel és megfélemlítéssel, hanem célkitűzéssel, támogatással, megbecsüléssel, kellemes munkakörnyezettel, jó csapattal és jutalmazással igyekszünk elérni!

  • Szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
  • Megbecsülés, egyéni célok támogatása
  • Kényelmes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Jó csapat, kalandos utazások, különleges tréningek, hatalmas bulik
  • Szolgáltatásban igényes cégvezetés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Debrecen, belváros

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés:  Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) Rácz Szabolcsnak címezve a e-mail címre, a tárgy mezőben „Egészségtanácsadó- pályázat”-ként megjelölve.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Mi fogta meg a hirdetésünkben, azaz miért dolgozna egy Egészségközpontban?
  2. Dolgozott-e már kereskedelemben, értékesítésben és milyen eredményességgel?
  3. Mi az erőssége az értékesítésen belül?
  4. Mi az, ami igazán motiválja?
  5. Mik a legfontosabb elvárásai munkáltatójával szemben, hogy ott hosszú távon tervezzen?