Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

350 - 750 €

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- Kapcsolat kiépítése és fenntartása a területhez tartozó partnerekkel, ügyfelek meghatározott terv szerinti látogatása, potenciális új vevők felkeresése;
- A cég termékeinek bemutatása, eredményes piaci szereplésük elősegítése;
- Rendelések felvétele, továbbítása;
- Akciók kommunikálása, promóciók szervezése és lebonyolítása;
- Marketing anyagok kihelyezése, ismertetése;
- Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció (terv készítés, jelentés, beszámoló). Időszakos jelentések és elemzések készítése a területi eredményekről.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Legalább középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- 1-2 éves üzletkötői, kereskedelmi képviselői tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Jó megjelenés, pozitív attitűd, sikerorientált személyiség
- Önállóság, kitartás, határozott fellépés
- Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és szervező készség
- Megbízhatóság
- Hatékony időgazdálkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

- Stabil háttérrel rendelkező családi vállalat
- Mobiltelefon
- Fiatalos, eredménycentrikus csapat
- Alapfizetés + Bónusz

Fényképpel ellátott önéletrajzokat kérjük küldeni.