A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 1500 €

Az M&M Bike kerékpárboltba kerékpárszerelő munkatársat keresünk!

20 éves múltra visszatekintő kerékpárbolt hosszútávra teljes munkaidőben kerékpárszerelő munkatársat keres azonnali munkakezdéssel a 13. kerületbe.

Főbb feladatok, munkák:
- Kerékpárok üzembe helyezése
- Megvásárolt kerékpárok összeszerelése és a kiegészítők felszerelése
- Webshopos csomagok precíz lecsomagolása
- Kisebb javítások elvégzése, műhely tisztántartása.

Az állás betöltéséhez szükséges:
- Ápolt megjelenés
- Precíz, pontos munkavégzés
- Munka iránti szenvedély
- Szakmai tapasztalat
- Jártasság a kerékpárok világában
- Kerékpár kategóriák, alkatrészek és kiegészítők ismerete.

Előnyt jelent:
- Gyakorlatiasság, energikus, pozitív hozzáállás
- Csapatmunka
- Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság.

A legfőbb előny, ha Te magad is elkötelezett kerékpáros vagy!

Amit kínálunk:
- Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos, lendületes csapat
- Hosszútávú együttműködés
- Családias hangulatú munkakörnyezet.